Haber Detayı
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 13:16
 
2021 yılı Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu
Haberi


2021 yılı Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl 2.cisi düzenlenen Hendek Vizyon Tv Başarı Ödülleri sahipleriyle buluştu. Bu organizasyonun düzenlenmesindeki ve eski efsane İçişleri Bakanımız Sn.Sadettin Tantan'ın  onur konuğu olarak katılımlarını sağlamasındaki katkılarından dolayı Araştırmacı Tarihçi ve Yük.Müh.Danyal Hergünsel'e Hendek Vizyon Tv olarak Şehrimiz ve Şehrimiz İnsanları adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hendekli Efe Sn.Rüştü Çürüksulü , İlçemizde antikacılık ve koleksiyonculuk alanında yaptığı çalışmalardan dolayı Müzecilik Ödülü ile takdir edilmiştir. Sn.Rüştü Çürüksulu'ya ödülünü eski efsane İçişleri Bakanımız Sn.Sadettin Tantan takdim etmişlerdir.

 

Araştırmacı Tarihçi ve Yük.Müh.Sn. Danyal Hergünsel , İlçemiz Tarihine yaptığı katkılardan dolayı Tarih Ödülü ile takdir edilmiştir.Sn.Danyal Hergünsel'e ödülünü eski efsane İçişleri Bakanımız Sn.Sadettin Tantan takdim etmişlerdir.

Eğitimci ve Yazar Sn.Cafer Hergünsel , İlçemizde Edebiyat ve İlçemiz tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı Edebiyat Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Cafer Hergünsel'e ödülünü eski efsane İçişleri Bakanımız Sn.Sadettin Tantan takdim etmişlerdir.

Şeyhler Mahallesi Muhtarı Sn.Hakkı Çalık , İlçemizde Kültür Varlıklarının korunmasında ki katkılarından dolayı Kültür Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Hakkı Çalık'a ödülünü Araştırmacı Tarihçi ve Yük.Müh. Danyal Hergünsel takdim etmişlerdir.

İlçemiz İş İnsanlarından Sn.Zafer Çakmak , İlçemiz iş hayatına ve ödül organizasyonuna katkılarından dolayı İş İnsanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Zafer Çakmak'a ödülünü ilçemiz değerli şahsiyetlerinden Sn.Gündüz Akay takdim etmişlerdir.

İlçemiz İş İnsanlarından Sn.Erol Çetinkala, İlçemiz iş hayatına ve Hendek Vizyon Tv'nin kuruluşundaki katkılarından dolayı İş İnsanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Erol Çetinkala'ya ödülünü Araştırmacı Tarihçi ve Yük. Müh. Sn.Danyal Hergünsel takdim etmişlerdir.

İlçemiz İş İnsanlarından Sn.Ercan Abrak , İlçemiz iş hayatına ve ödül organizasyonuna katkılarından dolayı İş İnsanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Ercan Abrak'a ödülünü Araştırmacı Tarihçi ve Yük. Müh. Sn.Danyal Hergünsel takdim etmişlerdir.

İlçemiz Sanatçılarından Tiyatro Sanatçısı ve Yönetmeni Sn.Yakup Sinan Akçay , Sanat Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Yakup Sinan Akçay adına Tiyatro Sanatçısı ve Yönetmen Yardımcısı Emre Abukan'a ödülünü Eğitimci ve Yazar Sn.Cafer Hergünsel takdim etmişlerdir.

İlçemiz Sanatçılarından Ressam Sn.Hayriye Bıçak , Sanat Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Hayriye Bıçak'a ödülünü ilçemiz değerli şahsiyetlerinden Sn.Zafer Konuk takdim etmişlerdir.

İlçemiz Sanatçılarından Nahhat Sn.Yaşar Özörtbaş , Sanat Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Yaşar Özörtbaş'a ödülünü ilçemiz değerli şahsiyetlerinden Sn.Mustafa Gezici takdim etmişlerdir.

Öğretmen Bengisu Şimşir , Yılın Annesi Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Bengisu Şimşir'e ödülünü ilçemiz değerli şahsiyetlerinden Sn.Zafer Konuk takdim etmişlerdir.

Hendek Kızılay  Koordinatörü Sn.Sami Bağdatlı , Dernek Başkanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Sami Bağdatlı'ya ödülünü ilçemiz iş insanlarından Sn.Erkan Albayrakoğlu takdim etmişlerdir.

İlçemiz spor insanlarından Hendekspor Başkanı Sn.Adil Karabulut , Spor Ödülü ile takdir edilmiştir. Sn.Adil Karabulut adına Hendekspor Başkan Yardımcısı Sn.Hikmet Yılmaz'a ödülünü Sn.Zafer Çakmak takdim etmişlerdir.

İlçemiz spor insanlarından Veteranlar Futbol Kulübü Başkanı Sn.Osman Yazıcı, Spor Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Osman Yazıcı'ya ödülünü Sn.Erol Çetinkala takdim etmişlerdir.

Sn.Meriç Balaban , Tarım Ödülü ile takdir edilmişlerdir Sn.Meriç Balaban'a ödülünü eski efsane İçişleri Bakanımız Sn.Sadettin Tantan takdim etmişlerdir.

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Sn.Kadir Yağlı , Yöneticilik Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Sn.Kadir Yağlı'ya ödülünü ilçemizin değerli şahsiyetlerinden Sn.Gündüz Akay takdim etmişlerdir.

İlçemiz iş insanlarından ve aynı zamanda Hendek Vizyon Tv kuruluşundaki katkılarından dolayı Sn.Hulisi Oğuz , İş İnsanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Mazeretleri sebebiyle ödül törenine katılamadıklarından dolayı ödülü Hendek Yeni Gazete ve Hendek Vizyon Tv sahibi Sn.Kayhan Şafak tarafından takdim edilmiştir.

İlçemiz iş insanlarından ve aynı zamanda Hendek Vizyon Tv kuruluşundaki katkılarından dolayı Sn.Fatih Özer , İş İnsanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Mazeretleri sebebiyle ödül törenine katılamadıklarından dolayı ödülü Hendek Yeni Gazete ve Hendek Vizyon Tv sahibi Sn.Kayhan Şafak tarafından takdim edilmiştir.

Sn.Ahmet Kutsal Hayvancılık alanında ve aynı zamanda ödül organizasyonundaki katkılarından dolayı Hayvancılık Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Mazeretleri sebebiyle ödül törenine katılamadıklarından dolayı ödülü Hendek Yeni Gazete ve Hendek Vizyon Tv sahibi Sn.Kayhan Şafak tarafından takdim edilmiştir.

İlçemiz spor hayatına ve aynı zamanda ödül organizasyonundaki katkılarından dolayı Sn.Sadettin Meraklı , Spor Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Mazeretleri sebebiyle ödül törenine katılamadıklarından dolayı ödülü Hendek Yeni Gazete ve Hendek Vizyon Tv sahibi Sn.Kayhan Şafak tarafından takdim edilmiştir.

Hendek Esnaf Kefalet Odası Başkanı Sn.Mehmet Demirel , Oda Başkanı Ödülü ile takdir edilmişlerdir. Mazeretleri sebebiyle ödül törenine katılamadıklarından dolayı ödülü Hendek Kızılay Koordinatörü Sn.Sami Bağdatlı tarafından takdim edilmiştir.

Ödül organizasyonumuzun moderatörlüğünü yapan ilçemizin değerli sanatçılarından Sn.Yavuz Konuk'a Hendek Vizyon Tv olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ödül törenimiz için bizlere kapılarını bila bedelsiz açan Hendek Denef Tenis Kulübü yetkililerine Hendek Vizyon Tv olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Ödül Töreni programlarımızı , Facebook Hendek Vizyon Tv'de 19 Ağustos 2021 ve 25 Ağustos 2021 tarihli iki programlarımızda izleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 2021, yılı, Başarı, Ödülleri, Sahiplerini, Buldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv
Haber Yazılımı