Haber Detayı
30 Mart 2021 - Salı 21:37
 
Hendek'te Fen Lisesi Yolculuğumuz 1.Yılını Doldurdu
EĞİTİM Haberi


"Bu sevda bu şehre sığmaz" sloganı ile halkın gönlünde ve dilinde yer edinen ve yazılmaya değer bir hikaye olma yolunda ilerleyen Hendekte Fen Lisesi yolculuğumuz 1.yılını doldurdu.

İlçemizde ki çocuklarımızın da İstanbul Teknik üniversitesi , ODTÜ , Cerrahpaşa ve Çapa gibi önemli üniversiteleri kazanabilmesi , iyi birer mesleklere sahip olabilmesi ,  ilçemizi gururlandırabilmesi ve ileriye yönelik olarak da her alanda kalkındırabilmesine katkı sağlayabilmesi amacıyla eğitim adına bu önemli yolculuğa hep birlikte tam 1 yıl önce çıkmıştık.

Bu süreçte , desteklerini esirgemeyen , Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Hasan Baykal ,

Hendek MHP İlçe Başkanı Sn.Burhan Namlı , basında yaptığı açıklamalarla destek veren Hendek Belediye Başkanı Sn. Turgut Babaoğlu , Hendek Belediye Başkan Yardımcılarımızdan Sn.Hüdaverdi Bahadır ve Sn. Fatih Öztürk ,İlçemizin değerli şahsiyetlerinden Sn.Zafer Konuk ,

Hendek Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Osman Kutlu , Hendek Muhtarlar Derneği

Başkanı Sn.Emin Kula ve Başkan Yardımcısı Sn. Kazım Taşkın ile Tüm Muhtarlarımız ,

"Hendekte Fen Lisesi İstiyoruz" pankartını hazırlatıp bizlere ilk destekleri veren İlçemizin saygın İş insanlarından Sn. Aytekin Tutkun ile yine İlçemiz İş İnsanlarından Sn.Aydın Birinci , İlçemizin değerli gazetecilerinden , Hendek Yeni Şafak gazetesi sahibi Sn. Ahmet Çileci ve Hendek Gerçek Gündem Gazetesi sahibi Sn. Orhan Topçu , "Bu sevda Bu Şehre Sığmaz "şarkısını bizlere destek için yorumlayan Hendekli müzisyenlerimizden Sn.Fatih Yılmaz ,

Sakaryasporlu Tatangaların Efsane Lideri Sn.Yılmaz Şen (Keçi Yılmaz) ve değerli Sakaryasporlu Tatangalar ile desteklerini esirgemeyen tüm Hendek Halkımıza tüm Hendekli Çocuklarımız adına sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

 

"Bu sevda bu şehre sığmayacak , bu sevda bitmeyecektir" ve bir gün mutlaka ilçemiz de bir Fen Lisesi kurulacaktır. Bizler İnanmaya , hayal etmeye ve sizlerinde desteğiyle bu konuda çalışmaya devam edeceğiz.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Hendek'te, Fen, Lisesi, Yolculuğumuz, 1.Yılını, Doldurdu,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv
Haber Yazılımı