Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 01:40
 
Okullarımız Kitaplarla Buluştu
EĞİTİM Haberi


Aristoteles"Kitap okuyanla okumayan arasındaki fark , ölüler ile diriler arasındaki fark kadardır" , Benjamin Franklin ise "Kitap okumayan insan boş bir çuval gibidir , boş bir çuvalın ayakta durması ise zordur" sözleriyle Kitap okumanın önemini belirtmişlerdir. İlçemizde kitap okuma alışkanlığı oluşturabilmek amacıyla , ilçemizin değerli ve saygın insanları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze kitap bağışında bulundular.

Kitap teslim töreninde konuşan Sunmanlar Derneği Başkan Yardımcısı Fatih Sunman " Öğretmenler bizim baş tacımızdır , böyle bir kampanyaya katılmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyduk. Bu tip kampanyalara destek vermeye de devam edeceğiz."şeklinde de açıklamalarda bulundu.

İlçe Milli eğitim Müdürü Sabri Doğan'da Sunmanlar Derneği Başkan Yardımcısı Fatih Sunman ile kitap bağışında bulunan ilçemizin diğer kitap dostu olan değerli ve saygın insanlarımızdan Mali Müşavir Erol Yaş , iş insanı Yusuf Tezdoğan , iş insanı Melek Sarı , iş insanı Osman Bayrak ve iş insanı Erol Çetinkala'ya da ayrı ayrı teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Okullarımız, Kitaplarla, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv
Haber Yazılımı