Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 15:58
 
Türk Kızılay - Hendek Belediyesi Erkan Albayrakoğlu Aşevi'ne Yapılan Bağışlar Bir Çığ Gibi Büyüyor
ŞEHİR VE İNSAN Haberi


Türk Kızılay - Hendek Belediyesi Erkan Albayrakoğlu Aşevi'ne Yapılan Bağışlar Bir Çığ Gibi Büyüyor

Türk Kızılay - Hendek Belediyesi Erkan Albayrakoğlu Aşevi'nin kuruluşu ile ilgili konuşan Hendek Kızılay Koordinatörü Sami Bağdatlı " İş İnsanı Erkan Albayrakoğlu tarafından yaptırılan Türk Kızılay - Hendek Belediyesi Erkan Albayrakoğlu Aşevi , Türkiye de 24 üncü , Sakarya'da ise ilk ve tek olan bir Aşevi olup bir günde 500 kişiye de yemek çıkaracak kapasitedir " şeklinde açıklamalarda bulunduktan sonra da ,  Kadirşinaz Hendek Halkımızın destekleri ile birlikte ileride kapasiteyi arttırmayı da düşünündüklerini belirttiler.

"Kadirşinaz Hendek halkımızın destekleri ile Aşevimiz ile birlikte Yoksul Vatandaşlarımızın en azından şimdilik günde 1 defa ve haftada 6 gün 500 kişilik yemek ihtiyaçlarını karşılayacağız" şeklinde açıklamalarda bulunan Hendek Kızılay Koordinatörü Sami Bağdatlı , Kadirşinaz Hendek Halkımıza da sonsuz sevgi ,saygı ve şükranları ile birlikte de teşekkürlerini ilettiler. 

Aşevi için ziyaretlerde bulunan Türk Kızılay Koordinatörü Sami Bağdatlı yönetim kurulu üyesi Osman Dinçer ve bağışçı Erkan Albayrakoglu Hendek Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel'e Destekleri için teşekkür etti.

BAĞDATLI ayrıca Kızılay' a her şartta her zaman yardımda bulunan iş adamları Vestel Bayii Sayın Hüseyin Beşikçioğlu ve

Sarılar Beko bayi Sayın Kadem Sarıya teşekkür ve minnetlerini belirtti.

Erbaşaranlar Nakliyat ve Otomotiv ticaret sahibi Sayın Coşkun Küçük beye Aşevimize verdiği desteklerden ötürü çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizlere vesile olan, en az benim kadar Kızılayımız için koşturan değerli ağabeyim Satın Mehmet Yaşar Demirel ve Mustafa Turnacı ağabeyime Türk Kızılay Ailesi olarak şükranlarımızı sunuyoruz

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Türk, Kızılay, -, Hendek, Belediyesi, Erkan, Albayrakoğlu, Aşevi'ne, Yapılan, Bağışlar, Bir, Çığ, Gibi, Büyüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv
Haber Yazılımı